«Бойові дії закінчаться і в..!» – пророчі слова відомого екстрасенса Хаяла Алекперова починають збуватися

Хаял Алекперов — відомий ясновидець, екстрасенс, двічі переможець «Битви екстрасенсів» не зміг промовчати у цей тяжкий час. Екстрасенс з Азербайджану висловив свою думку щодо подій, які розгортаються у 2023 році. (щоб переглянути відео доскрольте до кінця)

Хаял Алекперов Важкі події у країнах пострадянського простору Алекперов пояснює активацією агресивного Марсу. Марс ніколи не приходить без негативних наслідків. У просторі витатимуть важкі енергії. А емоції ненависті, страху, розпачу дуже на це впливають.

За словами Хаяла Алекперова, 2024 буде наповнений безліччю сенсаційних відкриттів, які почнуться з весни. Багато інформації, що ретельно охороняється раніше, спливе назовні і буде озвучено на всі почуття простим людям. «Для мене Україна як друга батьківщина!» – Каже Алекперов. Події, які відбуваються зараз в Україні, були відомі екстрасенсу заздалегідь, але він до останнього не хотів у це вірити. Проте втекти від долі неможливо. Світ настане в Україні відносно скоро. За кілька місяців бойові дії закінчаться і Україна збереже свою територіальну цілісність. Звісно, ​​швидко вийти з кризи не вийде. З такої глибокої ями вибратися буде не так просто.

Однак після недовгого часу настане піднесення для країни. Зірки гарантують Україні нові можливості та ширші обрії для розвитку. У другій половині 2024 року та у 2024 році спостерігатиметься бебі-бум на народження хлопчиків. У цей же період розпочнеться економічне піднесення для країни. Україна не залишиться поза увагою з боку європейських країн, які підтримуватимуть її курс на політичну незалежність. Росія ж у 2024 році може зіткнутися з низкою труднощів. Частина з них безпосередньо пов’язана з природними катаклізмами.

Також країна зможе примиритися з низкою опонентів та вийти з ними на переговори, які пройдуть у позитивному ключі. Саме катаклізми та руйнівні природні явища зможуть вплинути на об’єднання та сприяння великих країн. Вони вестимуть переговори між собою і домовлятимуться для того, щоб об’єднатися у боротьбі із загальною проблемою. Протиборство обох країн на початку 2024 року за кілька місяців припиниться і країни зможуть домовитися на взаємовигідних умовах. Подивимося, що з цього вийде. Дуже хочеться миру! Також ексрасенс Олександр Шепс дав прогноз, як зміниться життя простих людей у ​​2024 році.

У свій час Шепс передбачив і президентство Дональда Трампа, і перемогу на виборах Джо Байдена, і навіть сирійський конфлікт. Він попереджав, що ціни підвищаться, а доходи населення різко впадуть ще до початку всесвітньої пандемії та локдаунів. «Ситуація нормалізується, але треба набратися терпіння та працьовитості. І, звичайно, дуже важливо зберігати в душі стан рівноваги та гармонії – це дуже важливо для кожної людини, щоб вижити та перемогти!» – Каже екстрасенс. Завдяки своєму дару Хаял Алекперов відомий у всьому світі. На сьогоднішній день екстрасенс вже допоміг багатьом людям знайти надію та розплутати низку несприятливих подій їхнього життя. Дуже розумна молода людина, мудра по-східному і дипломатична. Нехай все хороше обов’язково здійсниться!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *