Cumyaцiя в Бaxмymi piзko змiнuлacя, nymiн nocmaвuв okynaнmaм gegлaйн: «Зa ocmaннi gвi goбu…»

Військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко розповів, що перед командуванням російських окупаційних військ поставлене завдання закрити питання з Бахмутом до Великодня, тобто – до 16 квітня.

«Черговий часовий ліміт, який не витягують «вагнера», як і загалом не витягують бої у місті. Тому прийнято рішення — питання буде закривати десантура. У місті починають превалювати підрозділи 51-го та 137-го ПДП 106-ї ВДД, 57-ї ОМСБр, а також з’являються залітні з 98-ї ВДД, які розміщувалися тиждень тому набагато північніше, ближче до Кремінної, але їх частково стягнули сюди.

Звичайно, пригожина така розстановка не тішить, але він буде традиційно говорити про те, що в Бахмуті все вирішують саме вагнера. Хоча, правду кажучи, вони вже практично нічого не вирішують з кінця грудня 2022 року, коли продавець хот-догів не виконали обіцяного — не подарував путіну Бахмут на НР», — пише експерт.

Бахмут, фронт, поле боя

За словами Олександра Коваленка, запеклі бої за вул.Чайковського обумовлені тим, що це фактично міське продовження артерії 0504.

Популярні новини зараз Показати ще

«Сюди і на «залізку» РОВ не шкодують кидати все, що в них є, а особливо не шкодують першими рядами посилати «вагнерят», за яким уже й просувається десантура. Але й тут не все гладко. Перші ряди напарюються на позиції ЗСУ, втягуються в міські бої, а друга лінія опиняється під артилерійським та мінометним вогнем. За останні дві доби інтенсивність вогневого впливу з нашого боку зросла. Враховуючи пристріленість локацій, зросла і ефективність анігіляції», — підкреслив військовий оглядач.

Експерт також наголосив на одному важливому моменті. Оборона Бахмута побудована так, що зараз РОВ немає фізичної можливості реалізувати взяття міста в оперативне або тактичне оточення.

«Маючи вогневий контроль над артеріями 0506 і 0504, вони не мають над ними фізичного контролю. Незважаючи на дуже складну ситуацію, оборонні дії міста продовжуються під контролем ЗСУ і це головне. Саме ЗСУ нав’язують темп переважаючому противнику, для якого головне — не просрати чергові поставлені терміни», — додав Коваленко.

Бахмут, фронт, руїни

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *