7 хвилин тому!справжня трагедія!Штурм почався – прямо на Донбасі:

На Бахмутському та Авдіївському напрямку найбільше штурмів та обстрілів ворога. Мовиться щонайменше про декілька десятків штурмів.

І це через погіршення погоди їхня кількість вже зменшилась. Відповідну інформацію розповів в ефірі телемарафону “Єдині новини” речник Східного угруповування військ ЗСУ Сергій Череватий.

За даними речника, ворог використовує всі види артилерії, реактивні системи залпового вогню, міномети, танки. Окрім того, росіяни намагаються:

прорвати нашу оборону;
вийти на оперативний простір, щоб захопити щонайменше Донбас – Донеччину та Луганщину.

“Проте ворог наражається на системний і потужний відпір наших військ. Це дається великими зусиллями, тому що ворог максимально концентрує сили в тому напрямку”, – заявив Сергій Череватий.

За його даними, Збройні Сили України використовують всі наявні сили ураження, не маючи математичної переваги. Однак наші військові максимально б’ють по пунктах управління ворога, логістичних шляхах, складах зі зброєю та боєприпасами, великих скупченнях техніки та особового складу.

Відтак, ворог несе щодобові великі втрати, які вичисляються сотнями людей по всьому фронту. По суті, Бахмут для нього стає такою точкою біфуркації, відліку їхньої поразки, можна сказати, – заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ.

Окрім того, Сергій Череватий також розповів, що через похолодання російські окупанти навіть палять багаття, щоб зігрітись. Особливо до таких дій вдаються нещодавно мобілізовані, адже вони мають погану амуніцію та не вміють маскуватись.

За словами речника, вороги навіть курили в окопах. Цим росіяни показують свої позиції ЗСУ.

Ба більше, на полонених та знищених росіянах дуже неякісний одяг та взуття, які пропускають холод. Окрім того, чим більше росіян мобілізує Кремль, тим гірше їх вдягає.

Нова та більш масова мобілізація. Це чекає на росіян у найближчі місяці. Такий висновок можна зробити з пропагандистського документа Кремля — ​​”Висновки війни з НАТО в Україні”, який розповсюджують серед солдатів Російської Федерації. Мовляв, для досягнення Росією перемоги чисельний склад її армії має становити близько 5 млн військовослужбовців. Це може означати лише одне — запровадження в країні воєнного стану та нова хвиля мобілізації, інформує FREEДОМ.

“А де взяти стільки зброї тоді, на 5 млн осіб, де взяти засоби захисту, зимову форму, бронетехніку, на якій вони мають виконувати ці завдання? У РФ немає таких ресурсів, вони не зможуть поставити під рушницю таку кількість особового складу, екіпірувати, підготувати, тому що пропускна спроможність навчальних центрів до близько 80 тис. осіб за 2 місяці, відповідно відправляти російських громадян з палицями-копалками під бойову роботу українських “Хаймарсів” (HIMARS) — така собі перспектива”, — зазначив військовий експерт Владислав Селезньов.

Але Кремль уже неодноразово доводив, що доля російських громадян влада не хвилює. Щоправда, росіяни починають це розуміти, тільки-но потрапивши на фронт і побувавши під артилерійським вогнем українців. Адже путінський режим обіцяє мобілізованим хорошу підготовку, гідні зарплати та надійну зброю, а насправді — на росіян в Україні чекає лише ліквідація.

“У мене коротше, щоб ти зрозумів, брате, нас у взводі 16 чоловік, зрозумів? Саме, зрозумів, кулеметників… 16 людей! Коротше, залишилося 5 людей!”, — йдеться у перехопленні розмови російського військового.

Бойовий дух російських окупантів дорівнює нулю. В той час, коли наші військові мужньо захищають нашу землю та йдуть у штурми на різних напрямках. Кількістю росіян ЗСУ неможливо налякати, хібащо розізлити.Тому перемога України близько.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *