0х і “красавчики” наші 3СУ! Поки вся увага була прикута до Харківщини, вони тихенько звільнили значну частину півдня.

Українські військові активно звільняють наразі не лише Харківщину, а й Херсонщину. Так, сьогодні, 12 вересня ЗСУ деокупували ще п’ять селищ Херсонської області.

А за останні 2 тижні на Херсонщині звільнено близько 500 квадратних кілометрів. Деокупацію територій уже підтвердили на офіційному рівні.

ЗСУ звільнили ще 5 селищ на Херсонщині

Керівниця пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк повідомили, що на Херсонщині звільнені такі населені пункти: Високопілля, Нововознесенське, Білогірку, Сухий Ставок та Миролюбівку.

Військовий експерт Костянтин Машовець пояснив, що “тактично Високопілля – це своєрідний плацдарм, який дозволяв російським військам тримати під вогневим контролем Криворізьку ТЕС”.

З Високопілля окупанти обстрілювали Зеленодольськ, Сергіївку, Кошове, Велику Костромку.

Високопілля займає проміжне село між Іванівкою та Осокорівкою. Воно розташоване на дорозі між цими населеними пунктами.

Якщо українським військовим вдасться втримати Високопілля, це “дозволить контролювати прилеглі території”. Крім того, ЗСУ вдалося зробити так, щоб “російські війська опинилися у напівоточенні з трьох боків”.

Ці населені пункти на сьогодні повністю під українським прапором. Також, за словами Наталії Гуменюк, звільнена територія вже зачищена, однак там все ще тривають певні заходи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *