0сaдчa нe вuтpuмaлa скандалу з Горбуновим і заявила: “Українці, щo з вaмu, вcі тi, хтo зaрaз хuзyються своїм кpyтuм жuттям за кордоном, майте совість і клепку…

Зірку обурює поведінка деяких співгромадян в інших країнах.

Телеведуча Катерина Осадча емоційно відреагувала на публікації деяких українців, які хизуються усіма перевагами життя за кордоном і забувають, що в їхній країні триває війна. ТСН

У сторіз в Instagram знаменитість звернулася до своїх співгромадян та попросила мати хоч трохи поваги до тих, хто зараз опинився у скрутному становищі.

“Не буду нікого відмічати і ганьбити. Але майте клепку, якщо ви в теплі, зі світлом за кордоном, не варто кричати, як вам класно”, – написала ведуча.

На думку телеведучої, зараз кожен має право проживати життя, але варто не забувати і про події, які охопили Україну.

Найбільше Осадчу розгнівало те, як деякі люди хизуються відвідуваннями ресторанів і кафе, а також виставляють фото з тістечками у Мережу в той день, коли в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів.

“Всі мають право на своє життя, але ми зараз всі українці і маємо підтримувати одне одного, а не дратувати. Ну і тарілки з тістечками в День пам’яті жертв голодомору – окремий вид цинізму”, написала Катерина.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *