І це після року стрaшнoї війни!!! Жіночка на вулиці привселюдно заяивла, що вона завжди була є і буде “за роsіян”.… ВІДЕО

В Чернівцях стався неприємний інцидент. Місцева мешканка ввечері поскандалила з підлітками та заявила, що вона “за росіян”.

Відео інциденту опублікували в Telegram-каналі “Це Чернівці”.

Мешканка Чернівців посперечалася з підлітками на вулиці та повідомила, що говорить тільки російською мовою. Підлітки запропонували їй перейти на українську мову, але жінка відповіла, що вона – “за росіян”. Під час розмови вона цю фразу повторила ще кілька разів.

Навздогін її запитали, чи підтримує вона “спецоперацію”, на що жінка ствердно кивнула і підтвердила – “звичайно”.

Пізніше винуватиця скандалу записала відео зі своїми вибаченнями. Вона стверджує, що її неправильно зрозуміли І сталося непорозуміння.

Тетяна Доник пояснила, що є мешканкою міста Чернівці та спілкується російською мовою

“Вчора стався інцидент, коли я спілкувалася з молодими хлопцями. Хлопці говорили російською та українською мовами. Я говорила російською мовою. Питання стосувалися тільки мови. Я розумію українську, але в основному спілкуюся російською”, – пояснює жінка.

Вона зізнається, що засмучена ситуацією і тим, як були витлумачені її слова підлітками.

“У відповідь, чи підтримую я “спецоперацію”, я не відповідала “так”. Я відповідала на питання, чи говорю я російською мовою. Це не стосується “спецоперації”. Мої слова просто вирвали з контексту – і ви ставили те відео, яке виставили. Я засуджую агресію російську і засмучена цією ситуацією і тим, як сприйняли мої слова. Все це стосувалося тільки мови”, – розповіла Тетяна.

Вона додала, що весь цей хейт не повинен був її торкатися і в кінці відео жінка сказала: “Слава Україні! Слава захисникам!”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *