Ярош: “Те що я зараз розкажу про Зеленського багатьом не сподобаєтсья, але це правда, і я щиро тішуся, що це сталося”

Ярош висловився про дії президента Зеленського під час вторгнення російських окупаційних військ.

Радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош зізнався: перед вторгненням російських окупаційних військ він припускав, що керівництво країни на чолі з президентом Володимиром Зеленським втече з Києва, злякавшись війни з Росією. Пише  dialog.ua

Проте реальність повністю змінила уявлення Яроша: глава держави продемонстрував твердість та стійкість на посаді Верховного головнокомандувача.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі  Facebook , висловлюючи повагу до Зеленського та його поведінки на тлі вторгнення російської армії. Ярош зазначає, що радий тому, що його довоєнні припущення так і не справдилися.

“І я щиро тішуся, що мої хвилювання не справдилися! І ми, Українці, справді довіряємо Верховному Головнокомандувачу Володимиру Зеленському (сподіваюся, що не плюватимуся від цієї своєї фрази через тиждень, місяць, рік)… Зараз для мене Володимир Зеленський – Президент і мій Брат за Зброєю. І цим все сказано”, – наголосив він.

За його словами, російські окупаційні війська розраховували на легку перемогу, використовуючи роз’єднаність українців. Проте плани ворога розвалилися після зіткнення з українським народом, який на всіх фронтах серед мільйонів українців воює з окупантами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *