Яка сумна новина! Невже без підготовки? Як неочікувано …Від прибуття в Україну до могили – 7 днів: на війні ліквідували окупанта-новобранця з Челябінська

Російські окупанти з нещодавно мобілізованих росіян продовжують встановлювати рекорди зі швидкісної «денацифікації». Новим рекордсменом може стати новоспечений єфрейтор російської армії Вадим Булатов з Челябінська.

Від моменту його прибуття в Україну до отримання дружиною окупанта «похоронки» минуло усього 7 днів. Про це розповів український журналіст Роман Бочкала.

Від прибуття в Україну до могили – 7 днів: на війні ліквідували окупанта-новобранця з Челябінська

Журналіст звернув увагу на цікавий некролог, що з’явився у челябінських пабліках. Там повідомили про загибель мобілізованого жителя Челябінська Вадима Булатова трохи більше ніж за тиждень після того, як він отримав повістку.

Як пише одне з місцевих видань, наприкінці вересня майбутній окупант отримав повістку. Вже наступного дня, після нічної зміни на заводі, він пішов у військкомат – як підкреслювали його родичі, «абсолютно не задумуючись».

Звичка «абсолютно не задумуватися» зіграла з окупантом злий жарт. 29 вересня його, за словами родичів, відвезли в Коркинський військкомат, 30-го він пройшов «експрес-навчання» у військовій частині у Єкатеринбурзі тривалістю рекордний один день. Вже наступного дня він опинився у Ростові, а через день — під Луганськом.

4 жовтня мобілізованого Булатова кинули на Херсонщину. 8-го жовтня, згідно з похоронкою, яку вручило його дружині російське командування, він був утилізований українськими воїнами. І не один: із 6 новобранців, які сиділи в окопі, куди прилетів снаряд від ЗСУ, вижив лише один окупант.

Від прибуття в Україну до могили – 7 днів: на війні ліквідували окупанта-новобранця з Челябінська
Від прибуття в Україну до могили – 7 днів: на війні ліквідували окупанта-новобранця з Челябінська

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *