Чорна неділя в історії України…Росіяни обстріляли під час евакуації пацієнтів та медиків психлікарні на Харківщині: багато загиблих лікарів та пацієнтів

У Харківській області під час евакуації росіяни розпочали масований обстріл. На жаль, є загиблі серед медичного персоналу та поранені серед пацієнтів.

Сьогодні, 18 вересня, у селі Стрілеча, Харківського району, медики намагалися здійснити евакуацію пацієнтів психіатричної лікарні. У цей момент російські військові безжально розпочали обстріл.

Частину пацієнтів вдалося евакуювати

Навіть під обстрілами, ризикуючи життями, медики намагалися врятувати хворих. Загалом вдалося евакуювати 30 пацієнтів. При цьому у закладі понад 600 пацієнтів.

4 медики віддали життя за порятунок людей

За попередніми даними, під час евакуації внаслідок російських обстрілів загинули 4 медичних працівників. Ще 2 зазнали поранень.

Висловлюємо глибокі співчуття та шану, це вчинки Героїв! На жаль, росіяни не зупиняються ні перед чим – військові злочинці та терористи,
– написав очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, що село Стрілеча звільнили від російських окупантів у десятих числах вересня. Населений пункт розташований на кордоні з росією, тож, попри деокупацію, місцеві жителі досі страждають від регулярних терористичних обстрілів з боку росіян.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *