Через раkетнuй удар nо Чернігову: Дмuтро Ярош nроnонує застосувати вuщу міру nокарання за держзраду та коруnцію і це не довічне!

Для ворога важлива емоційна складова: влучити якомога болючіше, зазначила Ганна Маляр.

Росіяни воюють дуже емоційно. Вони не просто цілять в цивільні об‘єкти, а вишукують ті, які найбільш символічні чи вразливі для українців.

Про це повідомила Ганна Маляр у Telegram, коментуючи ракетний удар по Чернігову. Вона пояснила, чому російські окупанти обрали саме таку мішень.

“Росіянам дошкуляє все успішне, що в нас є. Вже не раз вони запускали ракети саме по тих об‘єктах, про які до цього була дуже позитивна публічна інформація. Звісно, вони і без публічності знають де який об’єкт розташований, але для них важлива емоційна складова. Влучити якомога болючіше”, – написала вона.

Маляр зазначила, що було і таке, коли заходи проводили без публічного оголошення і висвітлення, але туди все одно прилітало. Саме в момент проведення заходу.

“Публічні заходи – це завжди ризик і лотерея, незалежно від того оприлюднена про них інформація чи ні. Під час війни це ризик обох сторін – організаторів і відвідувачів(або їх законних представників, якщо ми про дітей говоримо)”, – наголосила заступниця міністра оборони.

Маляр зауважила, що сьогодні нема безпечного місця в Україні, надійно лише в укритті.

“Тому кожен повинен навчитись враховувати цей фактор в усьому, що ми робимо і де буваємо”, – підсумувала

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *