«Це жах! Вікна на х*єн вилітають», — з’явилося відео вибухів на російському військовому об’єкті в Алчевську

Знищений склад із боєприпасами в Алчевську російські військові розташували всього за кілька кілометрів від житлової забудови. У

 

країнська армія підірвала черговий склад російських окупантів в Алчевську (окупована частина Луганської області), після чого боєприпаси почали вибухати та детонувати. Відео потужних вибухів уночі зняв на камеру мобільного телефону один із очевидців, після чого кадри розійшлися у соціальних мережах.

 

Кадри публікує Телеграм-канал » Україна 365 «. Чоловік зазначає, що знищений склад із боєприпасами російські військові розташували всього за кілька кілометрів від житлової забудови. Вибухи настільки потужні, що в будівлях, що знаходяться поруч, вибуховою хвилею повибивало вікна. Більше того, чоловік не розуміє, навіщо і для чого ведеться російське військове вторгнення, яке обернулося руйнуваннями та стражданнями для мирного населення. «Звуки страшні, походу потрапили до складу. Вікна на х*єн вилітають.

 

Це жах! Це ж ось, недалеко. Заради чого, за що? Незрозуміло, б****. Ось вона, житуха алчевська», — коментує чоловік відео .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *