Це вам за Іловайськ!!! Терміново: війська окупантів потрапили в величезний “котел”. Ціла армія опинилася в оточенні в районі Лиману…

Юрій Бутусов: “ЗСУ загнали в “котел” головні сили 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ у районі Лиман-Ямпіль: українці можуть помститися за Іловайськ у багаторазовому розмірі.

Судячи з карт оперативної обстановки російського каналу Рибар (канал російської пропаганди), ЗСУ домоглися повного оточення угруповання 20-ї армії, яка зосередила всі сили для оборони міста Лиман та селища Ямпіль.

Російське керівництво намагалося утримати за будь-яку ціну два важливі міста Донецької області – Лиман та Ямпіль. Причини очевидно політичні. Однак зупинити наступ ЗСУ росіянам не вдалося.

Українські війська взяли під вогневий контроль останню трасу постачання оточених – Кремінна-Лиман. І тепер постачання російського угруповання перерізане.
Розгром росіян у “котлі” став неминучим, питання лише у його масштабах. І дуже символічно, що це стало очевидним саме в той день, коли Росія збирається приєднувати Донбас.

Путін збирається на словах приєднати те, що він не спроможний утримати силою зброї.

Останній раз у “котел” радянська/російська армія потрапляла в “котел” у квітні 1945 року під час німецького контрудара під Бауценом.

У ході війни починаючи з 2014-го року, і у 2022-му також, українські частини неодноразово потрапляли в оперативне оточення, а одного разу потрапили в “котел” під Іловайськом. Тоді було оточено близько 1300 українських українських воїнів, у ході прориву із “котла” за один день загинуло 270 наших воїнів.
Тепер українці мають шанс помститися.

Разом з тим, слід зазначити, що підстав заздалегідь святкувати перемогу немає – ми отримали історичний шанс за війну покарати ворога, але цей шанс ще належить реалізувати.

Визначні успіхи ЗСУ дивують, тому що ЗС РФ, як і раніше, кратно перевершує нашу армію в артилерії, авіації, бронетехніці, боєприпасах.

Щоб добити ворога і не дозволити вискочити з пастки, треба ще зробити багато зусиль. Великих втрат у техніці та озброєнні росіянам вже не уникнути, але важливо не дати вискочити з “котла” оточенням. Повна ліквідація оточеного угруповання, крім інформаційно-політичного ефекту, призведе до дірки в російському фронті і унеможливить тривале утримання окупантами кордону Сватово-Кременна.

У Росії немає військ, рівних українським “Азову” та морпіхам, вони не здатні довго оборонятися в оточенні, тому росіяни найближчим часом зроблять спроби втекти, покинувши озброєння та підрозділи прикриття, як втекли раніше з Балаклеї та Ізюму.”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *