Трагедія яку не передати словами: У Дніпрі росіяни вбuли родину легендарного українського військового

29 вересня у Дніпрі від ракетного удару загинула ціла родина – бабуся, мама та двоє дітей. Дідусь був на роботі в нічну зміну, а батько дітей зараз боронить Україну в районі Лиману. Вижив старий пес на прізвисько Крим.

Соцмережі облетіли фото та відео з місця трагедії: на місці приватного будинку лише величезна вирва від ракети, а на руїнах сидить старий, контужений пес і плаче.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Від будинку залишилася лише вирва.

Ця трагедія вражає своєю жорстокістю. У ніч проти 29 вересня російська ракета влучила у приватний будинок, у якому мирно спала родина: бабуся Алла, мама Наталія, її діти – 8-річний Іван та 9-річна Василина.

Від вибуху на місці будинку залишилася лише величезна вирва. Рятувальники загиблих збирали по частинах. Не одразу змогли знайти Івана, фрагменти його тіла виявили вже пізніше.

У Дніпрі російська ракета вбила родину українського військового, пес Крим на руїнах оплакував господарів: історія
Цієї ночі дідусь був на роботі у нічну зміну, а чоловік Наталії – військовий, він захищає Україну в районі Лиману. Зараз він приїхав з фронту, щоб попрощатися зі своїми найріднішими людьми.

Також дивом вижив старий пес на прізвисько Крим. Собака контужений, він довго сидів на руїнах будинку, вив і плакав від горя. Наразі його забрали ветеринари.

Відомо, що Наталя з дітьми переїхала жити до бабусі та дідуся з іншого району Дніпра.

У Дніпрі російська ракета вбила родину українського військового, пес Крим на руїнах оплакував господарів: історіяМалювала та була патріоткою

Знайомі сім’ї кажуть, що сама Наталя була дуже спокійною, приємною та мовчазною. Навіть у шкільних батьківських чатах вона писала рідко і лише у справі.

Дочка Василина навчалася у 4 класі, дуже мила, тиха та усміхнена дівчинка – такою вона запам’яталася однокласникам.

Іван молодший за сестру на рік. Обоє навчалися в одній із шкіл Дніпра, жили неподалік від неї.

У Дніпрі російська ракета вбила родину українського військового, пес Крим на руїнах оплакував господарів: історіяНаталя дуже добре малювала. За час карантину вона навчилася малювати картинки зі звірятками.

Із початком широкомасштабної війни Наталя багато писала про це, підтримувала ЗСУ. У перший день війни вона написала:

У Дніпрі російська ракета вбила родину українського військового, пес Крим на руїнах оплакував господарів: історія

“Ненавиджу всіх, хто каже, що це не війна. Тих, хто каже, що Росія не нападала на Україну, а Україна воює проти самої себе. Тих, хто не визнає, що ця війна йде вже восьмий рік. Тих, хто прикривається своїм незнанням і навіть не відкриває рота, живучи в країні-агресорі. Ви кажете, що не заслуговуєте на той уряд, який маєте зараз. Але чи відрізняєтеся ви від нього? Хіба не ви зараз чините так, як ваш президент?”

Наразі чоловік Наталії приїхав до Дніпра, щоб поховати рідних.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *