Теpмінова! Паша “Меpседес” в pеанімації! Його пpооперували у каpдіологічному відділенні

Митрополита УПЦ МП Павла прооперували у кардіологічному відділенні однієї з лікарень Києва.

Госпіталізували колишнього намісника Києво-Печерської лаври терміново.

Про це повідомив адвокат Паші “Мерседеса” Микита Чекман. Що саме сталося з митрополитом, він не повідомив, передає 24 Канал.

 

Митрополита Павла сьогодні було терміново госпіталізовано до кардіологічного відділення однієї із лікарень міста Києва та проведено оперативне втручання!– заявив адвокат.

До слова, нещодавно стало відомо, що колишній намісник Києво-Печерської лаври у жовтні 2022 року відпочивав у Туреччині, хоча сам стверджував, що перебуває на лікуванні в Молдові.

Коли Пашу “Мерседеса” побачили на кордоні, то він почав виправдовуватися, що їде на діагностику в сусідню країну. Проте, як виявилося, він відпочивав у Туреччині разом з представниками російської церкви.

Справа Паші “Мерседеса”: що відомо

Митрополит Павло 1 квітня 2023 року отримав підозру, оскільки виправдовував російську агресію в Україні. Зокрема, він радів захопленню Херсона та розповідав про “війну США та Росії”.

Кримінальні провадження почали за фактами розпалювання релігійної ворожнечі та виправдання збройної агресії Росії.

Паша “Мерседес” в інтерв’ю він стверджував, що в Україні “громадянська війна” та заперечував суверенність держави. Також він на суді сказав, що не вважає Росію агресором, адже там живе його сестра.

Від 1 квітня митрополит був під домашнім арештом. Лише у липні суд відправив його у СІЗО з правом внести заставу у розмірі 33 мільйонів гривень.

Заставу у розмірі 900 тисяч доларів за Пашу “Мерседеса” все ж вніс його адвокат Микита Чекман 7 серпня. Ба більше, гроші на заставу збирали навіть у Лаврі – там встановили скринька для пожертвувань.

У СБУ наголосили, що внесення застави не вплине на розгляд справи: він усе одно носитиме електронний браслет і не зможе поїхати з села Вороньків Бориспільського району Київської області без повідомлення про це слідчого. Також він має з’являтися до правоохоронців і не може спілкуватися зі свідками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *