Терmіново! Рівно о l8:З0 Під москвою nролунав надnотужнuй вuбух! Роsіянu залuшuлuсь без найголовнішого “жuвлення”

У підмосковному Осташевому загорівся спиртзавод. Перед цим на підприємстві пролунав потужний вибух.

Про це повідомляють російські телеграм-канали. Цікаво, що інформацію від місцевих жителів про звуки вибухи у МНС не підтвердили, мабуть, це був “ефект лінзи”, пише 24 Канал.

Деталі пожежі.

Пропагандисти знову плутаються у своїх свідченнях: одні зазначають, що площа виникла на площі 1000 квадратних метрів, інші кажуть, що загоряння – у два рази більше. Словом, горить серйозно.

Через пожежу навіть перекрили Рузьке шосе. За попередньою інформацією, загорілось складське приміщення, де було багато пластмаси. Тому Осташеве – у чорному диму. Однак причину пожежі не називають.

Пожежа поширилась на 2 тисячі квадратних метрів

За даними ЗМІ, будівля, що спалахнула, належить компанії “Константа-Фарм М”, що займається виробництвом спиртовмісної фармацевтичної продукції. Розлив спирту зафіксовано на площі 1000 квадратних метрів.

Поблизу Москви неспокійно: що відомо

Зранку 30 травня росіяни заявили, що Москву та Підмосков’я атакували близько 25 безпілотників – більшу частину з них нібито збила ППО в Підмосков’ї. Міноборони Росії згодом заявило, що під час атаки збили вісім дронів літакового типу.

Варто додати, що три дрони врізалися в житлові будинки на Ленінському проспекті, Профспілковій вулиці та вулиці Атласова у Новій Москві. Постраждалих немає.

Після інциденту у Москві почали глушити сигнали супутникової навігації. На збої в роботі GPS скаржаться таксисти та водії. Для поліції оголошено план “Тайфун” – збирання особового складу, який залучається до ліквідації наслідків НС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *