Термін0во! Вօрог підіpвав Kахoвську ГEС! Через 3 годин вода буде на кpитичному pівні ВІДЕ0

Мешканці лівого берега Дніпра мають евакуюватись якнайшвидше. У результаті підриву плотини йде підвищення рівня води нижче за течією. Через 5 годин вода буде на критичному рівні, – повідомляє голова Херсонської ОВА Прокудін

Почалася евакуація людей із небезпечних районів. Усі служби працюють на місці. Також у мережі розповсюджуєте відео нібито підриву Каховської ГЕС. Є інформація, що підрив стався зсередини, хоча на відео видно приліт.

Також у МВС заявили: Підрозділи Національної поліції та ДСНС Херсонської області підняті по тривозі для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро, а саме: села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон – острів Корабел. Рівень води піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки необхідно:

  

🔹вимкнути всі електроприлади 🔹взяти документи і речі першої необхідності 🔹подбати про близьких і домашніх улюбленців 🔹 виконувати інструкції рятувальників та поліцейських І пам’ятайте: ворог намагається поширити дезінформацію, зняти із себе відповідальність за черговий злочин. Тому користуйтеся інформацією лише з офіційних джерел України. Довіряйте поліцейським, рятувальникам ДСНС та нашим захисникам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *