Термінօвօ! В аерօпօрту Мօскви вuбух у літаку: пасажирів екстренօ евакуйовують. ВІДЕ0…

У московському аеропорті “Домодєдово” стався казус. Вже під час вирулювання літака в одного з пасажирів нібито вибухнув павербанк. Усіх людей довелося евакуювати.У Москві екіпаж літака Москва–Калінінград евакуював пасажирів через загоряння на борту.

 

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. Зазначається, що в салоні літака вибухнув павербанк одного з пасажирів.Усіх людей евакуювали надувним трапом назад до аеропорту “Домодєдово”.Евакуйованих відвезли до зони вильоту та урочисто нагородили пляшкою води. Постраждалих немає.

Эвакуация из салоне самолёта Москва – Калининград “Уральских авиалиний”. Предварительно, у одного из пассажиров взорвался пауэрбанк. Всех спустили на землю по надувному трапу и отправили обратно в “Домодедово”. В зоне вылета торжественно наградили бутылкой воды. Пострадавших нет.

Домодєдово — місто в Російській Федерації на півдні Московської області, в 37 км від центру Москви. Утворює адміністративно-територіальну одиницю (місто обласного підпорядкування з адміністративною територією) та однойменне муніципальне утворення міський округ Домодєдово. Населення міста становить 152 404 чол. (2021), а округи — 217328 [3] чол. (2021). Домодєдово поділено на 8 мікрорайонів та на сільські адміністративні округи: Авіаційний, Барибіне, Білі Стовпи, Вострякове, Західний, Північний, Центральний та Південний. Основними пам’ятками міста є пам’ятник Леніну, парк Ялинки, Обеліск Слави, Домодєдівський історико-мистецький музей, Собор усіх Святих у землі Російської, що просіяли, Храм Різдва Христового, Храм Благовірних Князів Петра та Февронії Муромських, садиба Костянтиново та Державний фонд кінофільмів. У 2012 році Домодєдово, за даними рейтингу компанії НСКА, став другим за привабливістю містом Московської області для інвестицій у новобудови [4]. Місто розташоване на Москворецько-Окській рівнині, в центрі Східно-Європейської рівнини, на південний схід від столиці,

за 37 км від центру Москви і за 16 км від МКАД на автодорозі Москва — Кашира і залізничної лінії Москва — Павелець, поблизу федеральної автодороги -4 «Дон». Займає площу 159,27 км2. Більшість міста розташована на захід від залізничної магістралі. Місто простяглося з півночі на південь уздовж залізниці на 26 кілометрів. Клімат помірно континентальний з тривалою та морозною, але з відлигами, взимку, та відносно коротким, але теплим та вологим літом. Часте проходження циклонів з Атлантики і іноді Середземномор’я зумовлює збільшення хмарності. Середньо-січнева температура становить близько -10,5 °C, середньо-липнева — +17,5 °C. Середня тривалість безморозного періоду – близько 130 днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *