Терміново! П0мер відомий актор та режисер Микита Міхалков

Щойно в реаніції міста Москва від серцевого нападу помер відомий російський актор та режисер Микита Міхалков Трагедія сталася з самого ранку. Михалкову стало погано під час зйомок реклами. У терміновому порядку викликала швидка допомога. Внаслідок чого його госпіталізували в одну з лікарень міста Москва з діагнозом — серцевий напад.

Але одразу після обіду Микиті Михалкову погіршало, лікарі близько години боролися за його життя. Але на превеликий жаль близько години тому лікарі зафіксували смерть найвідомішого російського актора та режисера. Михалков зробив величезний внесок у російський кінематограф. Сам зняв безліч фільмів, у яких також брав участь як актор. В Україні він відомий як затятий шанувальник президента РФ Володимира Путіна.

Він неодноразово виявляв свою агресію до України, постійно підтримуючи аннексию Криму та російських бойовиків на Донбасі. Про це нам стало відомо з соціальних мереж, які говорять про деяке джерело в МВС РФ. Повідомляється також, що незабаром про смерть Михалкова оголосять центральними каналами РФ. Поки що це просто інформація з недостовірних джерел та ніким не підтверджена.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *