Телеведучий Суханов “я більш як переконаний, що росіяни всі як один повинні зараз опинитись у каструлі, поставленій Путіним на вогонь, і вариться там разом із ним, їм всім слід закрити в’їзд скрізь”

Олексій Суханов вважає, що якщо за кілька поколінь українці вибачать росіян, то Росія знову нападе на Україну.

Український журналіст, теле- та радіоведучий Олексій Суханов, уродженець Росії, в інтерв’ю Дмитру Гордону висловив свою думку щодо майбутніх відносин України та Росії. “Я думаю, що Україні потрібно раз і назавжди покінчити з Росією. Цю тему потрібно остаточно закрити, включаючи і російську культуру, тому що це не працююча річ, оскільки представники Росії досі здатні на таке і навіть підтримують це”, –  заявивСуханов.

Також, за словами журналіста, українцям потрібно усвідомити, що навіть через 50 років не повинно бути жодного прощення росіян. “Мені здається, ці рани ніколи не повинні гоїтися, тому що якщо це станеться, в України з’явиться ще один шанс зіткнутися з таким лихом. Розумієте, справа ж не в кількості трагедій, а в здатності їх переживати, відпрацьовувати та аналізувати”, – пояснив . Олексій Суханов. Саме цьому треба навчитись усім українцям, вважає журналіст.

Також під час бесіди екс-ведучий телепередачі “Говорить Україна” заявив, що у світі зараз, на жаль, надто мало русофобії. “Коли тут гинуть люди та діти, а росіяни досі можуть собі дозволити літати світом, відпочивати та насолоджуватися життям, це дуже несправедливо. Я вважаю, що росіянам потрібно закрити в’їзд скрізь. Вони мають опинитися в каструлі, поставленій Путіним на вогонь, і вариться там разом із ним. Тільки так мають зараз розвиватися події”, – заявив Суханов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *