там справжнє пекло, це карма! Москва у вогні! Сирени гули всю ніч:Видео.

Ввечері 14 лютого у російському місті Коломна Московської області сталася пожежа на території адміністративної будівлі заводу з ремонту залізничних вагонів. 

Про це повідомила прокуратура Московської області РФ.

Цікаво, що загоряння сталося навпроти заводу з виробництва “Іскандерів” і снарядів для РСЗВ та ПЗРК.

За даними МНС Росії, площа пожежі перевищила 900 квадратних метрів. Повідомляється, що від вогню частково завалилися перекриття між першим та другим поверхами будівлі. На місце відправлено пожежний потяг.

Відомо, що у будівлі раніше був завод із ремонту залізничних вагонів. Пожежу гасять 100 осіб та 29 одиниць техніки. Судячи з карти, ангар знаходиться навпроти підприємства НВК “КБ машинобудування”, яке виробляє озброєння та військову техніку.

Причини займання наразі невідомі, проте інцидент видається абсолютно не випадковим.

Зазначимо, що РФ і без таких інцидентів має проблеми із виробництвом зброї на тлі західних санкцій. Країна-агресор спрощує технологічні процеси настільки, що її озброєння вже неможливо назвати високоточним.

Як розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький, в 2022 році запрацювала заборона на постачання до РФ товарів військового та подвійного призначення, компонентів для високотехнологічного озброєння.

Україна відстежує можливі шляхи обходу санкцій, ділиться даними з партнерами, щоб перекрити канали постачання комплектування до РФ. Через санкції Москва пробує здійснити імпортозаміщення, але успіху не досягла.

Загалом ворог йде на спрощення виробництва зброї. Це дозволяє йому звітувати про кількість виробленого, однак за характеристиками це вже зовсім не та зброя… Спрощення виробництв стосується передусім високоточного озброєння, і в результаті воно перестає вже бути високоточним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *