Скрипін→Бойку: Юра, прокинься, невже ти не роузмієш, що не сьогодні – завтра тобі вже тікати не буде куди і не буде чим…

Юра, як тобі зараз живеться?! Після вьсого того що відбуваєтсья в нашій країні?!

В мене є одне питання:

НАВІЩО ВИПРОБОВУВАТИ ДОЛЮ?

Якщо тебе Бог милував, провів неушкодженим поміж нафтовеж імені тебе ж (вишки Бойко) й за всю дичину, включно з диктаторськими законами, проголосованими тобою і твоєю партією зрадників в парнокопитний спосіб ти не розрахувався, будь вдячний за диво. І не думай навіть що твій нерозбитий писок – оберіг.

Краще зупинитися, подякувати за все й мовчати. І не рипатися. За тебе вже розрахувалися просто відчайдуха Шуфрич і уп%здень Янукович

Не треба думати, що тебе несли янголи над землею. РПЦ не має в штаті янголів. Там величезна заборгованість. Але є янголи смерті у штатному розкладі ФСБ. Вони готові пригостити тебе “Новічком”, наприклад. За кошти федерального бюджету.

Можливо, ніякі то не янголи були, а просто ти в сраку п’яний від вкрадених грошей впав у горизонталь й повз до хати в стані равлика?

Тим більше, якщо тебе опісля фейлу з Піноккіо, намагався витесати з поліна той самий Антоніо (*в русской версии – папа Карло), але кинув марну справу. То в тебе вже виросли ніс та вуха віслюка, а ноги тато не зробив.

Розумієш?

Бігти не буде куди й чим.

Долю краще випробовуй під час всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Роман Скрипін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *