Радісна новина з фронту! Кім звернувся до кожного українська – це нарешті сталось: ЗСУ вже там. Переможемо!

Зменшення використання ракет C-300 для обстрілів Миколаєва свідчить також про те, що ЗСУ відсувають лінію фронту від міста.

Українські військові знищили на Південнобузькому напрямку дев’ять ворожих пускових установок ракет С-300. Тому під час останніх обстрілів Миколаєва ворог використав ракети Онікс. Про це сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім в ефірі одного з телеканалів.

“На Південнобузькому напрямку ЗСУ знищили дев’ять пускових установок С-300, позиції яких були відомі нашим військовим. Тому під час останніх обстрілів Миколаєва ворог використовує інші ракети. Зокрема, у ніч на 11 вересня рашисти вдарили по п’ятиповерхівці ракетою Онікс”, – сказав Кім.

За його словами, зменшення використання ракет C-300 для обстрілів Миколаєва свідчить також про те, що ЗСУ відсувають лінію фронту від міста.

Голова ОВА також наголосив, що постійні обстріли міста пов’язані з терором місцевих мешканців та з тим, щоб відзвітувати своєму керівництву, що у них є хоч якісь успіхи.

Як повідомлялося, з початку війни російські війська не обстрілювали місто Миколаїв лише 29 днів, із них 6 днів за останні два тижні. Однак ЗСУ роблять все, що в їх силах, і зовсім скоро про так звані “успіхи” ворогу звітувати буде нічим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *