Пішов з життя актор, якого обожнювала Україна, сліз не стримати

На 74 році життя помер видатний актор театру та кіно, народний артист України Петро Бенюк, котрий все життя присвятив творчості.

posle obzaca 1

Про це повідомляє на сторінці у Facebook прес-служба Національного українського академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької у Львові.

«Сьогодні з життя пішов видатний актор театру та кіно народний артист України Петро Бенюк. Усе життя він присвятив творчості. Армія його фанатів не залишала свого кумира ніколи. Його талант був справжньою окрасою Національного театру імені Марії Заньковецької. Сумуємо», — йдеться у повідомленні.

Петро Михайлович Бенюк народився 4 березня 1946 року у селищі Битків Надвірнянського району на Прикарпатті. Старший брат актора Богдан Бенюк.

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого.

Працював у Львівському Національному академічному українському драмтеатрі ім. Заньковецькій. Народний артист України (1996). Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Зіграв у фільмах «Голод-33» (1991), «Тарас Шевченко: Заповіт» (1992), «Злочин із багатьма невідомими» (1993), «Вперед, за скарбами гетьмана» (1993), серіалі «Роксолана. Улюблена дружина Халіфа” (1997) та інших.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *