Прямо в Мелітополі! Потужний залп – окупанти все: втікати всім! Партизани повстали, доб’ють всіх!

У тимчасово окупованому Бердянську, що в Запорізькій області пролунав потужний вибух. До того ж,  майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Про це повідомили у РІА Мелітополь.

Зазначається, що перші повідомлення про вибухи з’явилися близько 11:47. У той же час відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста.

Варто підкреслити, що саме 25 вересня тимчасово окупований Мелітополь відзначає День міста. Попри окупацію, яка триває ще від березня, місто не кориться окупантам, про що свідчить активний партизанських рух.

Вочевидь, вибух, який пролунав у місті, став “подарунком” окупантам та колаборантам до Дня міста Мелітополя.

До всього, місцеві телеграм-канали повідомляють, що у Бердянську вибухнув автомобіль колаборантів поблизу мерії та штабу окупантів. Сьогодні там хотіли відкрити “виборчу дільницю” для псевдореферендуму, однак, як то кажуть, фортуна обернулася до окупантів та колаборантів іншим боком. Поки невідомо, чи був хтось в автівці на момент вибуху. Однак ми чекатимемо на хороші новини.

Після вибуху окупанти в паніці перекрили центр міста, а з місця вибуху видніється дим.

Також нагадаємо і про бавовну в Алчевську. Сьогодні вночі у тимчасово окупованому Алчевську пролунало 2 вибухи. Уранці, за словами місцевих – ще близько десяти. У місті спалахнула пожежа.

Ймовірно, здетонував боєкомплект окупантів у місті. Однак пропагандисти поспішають брехати про “влучання у профілакторій”.

Поки що наслідки “бавовни” у тимчасово окупованому українському місті невідомі. Однак пожежа й досі триває.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *