Олег Винник вирішив вдруге дружитися, дружину показали в мережі – це не те, що всі очікували побачити, вона виявилася зовсім не..

До 2011 року більшість українців і росіян не знало про таке співака, як Олег Винник. Він увірвався на естраду як блискавка швидко і підкорив мільйони сердець. Зараз його пісні співають не тільки жінки, а й чоловіки і діти. Квитки на концерти цього співака розкуповуються з величезною швидкістю ледь вони потрапляють в продаж. Олега Винника називають феноменом української естради.

Незважаючи на свою популярність співак не прагнути до частого спілкування з журналістами. Навіть здається, що він уникає їх. Негативно відреагував Олег, коли журналісти спробували дізнатися подробиці його особистого життя і вирушили в рідне село співака. Там вони поспілкувалися з жителями і виявилося, що Винник давно і щасливо одружений і має дитину.

Виявилося, що дружину Олега Винника звуть Таїсія Сватко. Саме їй Олег і присвячує все пісні, а вона постійно знаходиться поруч з ним, так як є бек-вокалісткою його колективу. Але про те, що Таїсія дружина співака мало хто здогадувався. Вони намагалися не виявляти почуттів на людях, а під час концертів Олег лише зрідка обмінювався поглядами зі своєю коханою.

Після весілля Тая готова була всюди слідувати за своїм чоловіком. Вона поставила все на розвиток кар’єри Олега, хоча сама має чудові вокальні дані. Вона не роздумуючи поїхала до Німеччини, коли йому запропонували там роботу.

Багато, дізнавшись хто є дружиною співака, дивуються, як Таїсія може зберігати спокій при такій кількості прихильниць. Виннику приписували численні романи з колегами по сцені і навіть з Анастасією Волочковою. Але його дружина, як мудра жінка, змогла зберегти сім’ю і не повестися на плітки.

Джерело:pravdanews.pp.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *