Одружений з українкою, батьки живуть у Ялті: встановлено особу росіянина, який наказав бити ракетами по Україні

Частину ракет, якими Росія 10 жовтня вдарила по території України, запустили з Чорного моря, де станом на ранок кривавого понеділка перебувало шість російських військових кораблів з ракетами “Калібр”. Командиром одного з підводних човнів “Колпіно” є капітан другого рангу Сергій Нерусін. Саме він на своєму підводному судні надав наказ запустити крилаті ракети по мирних українцях.

Команда розслідувачів evocation.info з’ясувала, що Сергія Нерусіна пов’язують з Україною родинні стосунки. Він одружений на українці, а в Криму живуть його тесть і теща.

Терористу, який натискав на червону кнопку смерті, 39 років. Його дружині, Катерині Нерусіній, стільки ж. Вона громадянка України, народилася у Ялті. Там же досі живуть її батьки – Катаров Петро та Катарова Надія.

Поза тим, що Нерусін має родичів в Україні, його зовсім не турбує, що через відданий ним наказ загинули ні в чому не винні українці, земляки його дружини.

Сергій Нерусін довго йшов до свого військового звання. Спочатку він служив на підводному човні “Ростов-на-Дону”, пізніше став командиром Б-271 “Колпіно”.

На цьому підводному човні Нерусін не вперше вчинив воєнний злочин. У 2017 році “Колпіно” з акваторії Середземного моря обстріляв тими ж “Калібрами” територію Сирії під його ж “чуйним” керівництвом.

Зараз підводний човен базується на території анексованого Криму у Севастополі. І 10 жовтня завдяки наказу Сергія Нерусіна крилаті ракети принесли смерть мирним українцям, серед яких маленькі діти.

“Тих людей, які загинули під час обстрілів уже не повернути, але людина, яка допомогла цьому досі живе, їсть і солодко спить. Не відчуваючи жодної краплі провини за вчинені ним дії”, – наголосили в evocation.info.

 OBOZREVATEL

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *