На росію налетіла кара небесна! Будинки та машини змиває водою. Купа жертв ВІДЕО

Напередодні Туапсе, що у Краснодарському краї, буквально змило потужною водою. Зливи були настільки сильними, що не вдалося минути жертв.

У місцевих ЗМІ повідомляють, що виявили щонайменше кількох загиблих внаслідок негоди. Дані прокуратури свідчать про те, що двоє людей стали жертвами великої води, а ще двоє – зниклі безвісти, передає 24 Канал.

Шалена злива вбиває людей.

Відомо, що жертвами зливи стали дівчина 2003 року народження та чоловік 1956 року народження. Спочатку їх вважали зниклими безвісти у Туапсе, а невдовзі виявили їхні тіла у морі.

Як уточнили у прокуратурі, жертви великої води перебували у будинку. Його ж змило у річку під час підтоплення.

Невдовзі дані актуалізували. Вже стало відомо про трьох жертв, яких виявили у Туапсинському районі. Зауважимо, що дані трішки не збігаються зі словами прокурорів. Отже, мовиться про:

19-річну Ангеліну Комбарову. Її будинок знесло потоком води. Разом з дівчиною у ньому перебували 15-річний Олександр Комбаров і 22-річна Катерина Перев’язко. Двох останніх ще шукають.

67-річний співробітник новомихайлівського радгоспу Михайло Симунян. Він пробував переїхати вбрід річку поблизу села Підхребтове на своїй “Ниві”. Але транспортний засіб вода понесла за собою.

67-річний Володимир Філіппов. Він їхав на своєму ВАЗі, коли його машину теж змило водою.
Потужна злива в Туапсе: що відомо

Негода спіткала Туапсинський район 12 липня. Підтоплення зафіксували як у курортному місті, так і на його околицях.

Відомо, що підтопленою була ділянка траси Джубга – Сочі у районі Лермонтово. Внаслідок цього проїзд дорогою вирішили перекрити.

Позмивала автівки вода у курортному селищі Небуг. Це стало причиною того, що в одному з провулків утворилася кількаметрова стіна з автомобілів, яка повністю блокувала рух.

Для розуміння, у Туапсе й околицях у ніч проти 12 липня всього за три години випали 144 міліметри опадів. Різко піднявся рівень води у річках Нечепсухо, Шапсухо та Дефань.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *