Нарешті розкрито істинну причину вторrнення nутіна в Україну – росіянка все чітко виклала на відео чим підкорила мережу

Російська блогерка Наталія Соловйова записала відео, де спробувала пояснити підписникам, чому, на її думку, президент РФ Володимир Путін напав на Україну. Позиція росіянки відгукнулася в серцях багатьох користувачів, тому відео стало вірусним.

Наразі воно зібрало вже понад 70 тисяч переглядів. Ба більше, красуня також пояснила, чому підтримує Україну в війні з РФ – другий ролик подивилися понад 200 тисяч глядачів

На думку блогерки, причину потрібно шукати в бажанні диктатора зберегти владу та контроль над Росією, що переслідує його від початку 00-х.

В коментарях до ролику підтримали авторку і подякували за те, що вона не мовчить.

Блогерку підтримали підписники
Авторці подякували в коментарях

“Чому дід напав на Україну? Коли він прийшов до влади, то зрозумів, що це ах*єнно. Можна красти, садити всюди своїх друзів, жити приспівучи. Потім він посадив Дмитра Медведєва, свого хлопця, який йому нічого не міг зробити, і повернувся сам”, – пожартувала Наталія Соловйова.

Однак безтурботне життя тирана закінчилося, коли в Україні відбулася Революція Гідності, а росіяни зрозуміли, що уряд та президента можна змінити, вважає авторка відео.

Зі її словами, саме тоді Путін скористався слабкістю українського народу і окупував Крим та східні області України, щоб ввести свої війська і “назвати їх сепаратистами нацистами та націоналістами” на радість “ватників, зрощених на геополітиці”.

Блогерка припустила, що останніми роками рейтинг довіри росіян до Путіна опустився дуже низько, а тому він знову вирішив вдатися до маштабних геополітичних процесів, щоб повернути прихильність “патріотично налаштованих” громадян.

Пояснюючи, чому вона підтримує Україну, авторка провела паралель між любов’ю батьківщини і любов’ю до батька-тирана.

“Уявіть що у вас є батько і він ґвалтує маленьких 4-річних дівчаток. Ви скажете: “Ну це ж мій батько, тому я “за”, чи ви скажете: “Він тварюка, мерзота, гад” і захочете його вбити? То чому я маю ставитися до Росії зараз з розумінням. Вона ґвалтує ні в чому не винну країну”, – сказала блогерка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *