“Коли ми “вскрили” контейнер у нас очі на лоба полізли”: В Одеській митниці у закинутому контейнері знaйшли гeлікoптeр Мі-2 і ще бaгaтo цікавого. Відео фото

На Одеській митниці під час обшуків правоохоронці виявили у контейнері багатоцільовий гелікоптер Мі-2. Він був там з 2007 року.

Про це повідомила Одеська обласна прокуратура. “Під час проведення чергового обшуку у вантажному контейнері виявлено вертоліт Мі-2, який там знаходився з 2007 року. Після проведення відповідних слідчих дій буде вирішено питання про передачу вертольота Силам оборони України”, – розповіли в там.

В прокуратурі зазначили: обшук проводився в рамках кримінального провадження за фактом “можливого зловживання службовим становищем посадовими особами Одеської митниці при розпорядженні вантажами, що залежали”.

На Одеській митниці під час обшуків правоохоронці виявили у контейнері багатоцільовий гелікоптер Мі-2

У ході обшуків на території контейнерних терміналів також було виявлено:

  • консервовані продукти;
  • алкоголь;
  • швейні машини;
  • автомобілі;
  • спортінвентар;
  • взуття тощо.
Вертоліт перебував у контейнері з 2007 року

“За результатом проведених слідчих дій встановлено, що в зоні діяльності Одеської митниці перебуває 138 контейнерів із різною групою товарів, які перебувають під митним контролем понад 180 днів та згідно з діючим законодавством повинні були взяті митницею на баланс. Проте жодних заходів з цього питання митницею не вживалося”, – розповіли в прокуратурі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *