Захисники Маріуполя пройшли крізь пекло: у мережі одним відео показали все, що відбувалося на «Азовсталі»

У мережі з’явилося відео, у якому стисло показано всі жахи, через які пройшли захисники Маріуполя. На відео зафіксовані події, які відбувалися з українськими захисниками починаючи від прориву на «Азовсталь».

Про це повідомляє OBOZREVATEL. Перші 40 секунд – це запис російського дрону, який увесь час супроводжував колону Сил оборони України, далі йдуть записи українських бійців (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

На відео видно російські обстріли «Азовсталі» касетними снарядами, важкими авіабомбами і фосфорними боєприпасами. Також фрагментами показано будні захисників Маріуполя, зокрема, в яких умовах їм доводилося виживати і надавати медичну допомогу пораненим.

Захисники Маріуполя показали, що відбувалося на ''Азовсталі''
Захисники Маріуполя показали, що відбувалося на ''Азовсталі''
Захисники Маріуполя показали, що відбувалося на ''Азовсталі''
Захисники Маріуполя показали, що відбувалося на ''Азовсталі''

Раніше OBOZREVATEL писав, що українці зняли документальний фільм «Хроніки пекла» про життя у блокадному Маріуполі під цілодобовими обстрілами та бомбардуваннями з боку російської армії. Фільм базується на свідченнях людей, яким вдалося вирватись з міста.

Захисники Маріуполя показали унікальні кадри операції з порятунку людей із «Азовсталі». Заручники Росії побачили сонце вперше за два місяці.

Нагадаємо, евакуація захисників Маріуполя з «Азовсталі» стартувала 16 травня. Воїни, що 84 дні стримували переважаючі сили ворога без будь-якого підкріплення та допомоги зовні, вважають, що «виконали обов’язок до кінця». Вони дали українським воїнам на інших напрямках та державі виграти час, аби перегрупуватися, укріпитися і дочекатися початку поставок зброї із Заходу.

21 вересня проросійського політика та кума Путіна Віктора Медведчука обміняли на 200 захисників маріупольського комбінату «Азовсталь». Обмін відбувся на Чернігівщині.

Також в рамках обміну полоненими з РФ із полону вдалося повернути командира полку «Азов» Дениса Прокопенка («Редіса»). Повернулися і його заступник Святослав Паламар («Калина»), Сергій Волинський («Волина») – командир 36-ї бригади морпіхів ЗСУ, Олег Хоменко та Денис Шлега – командири оборони «Азовсталі».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *