Заберіть камеру, я не дозволяв вам мене знімати! Олег Винник приїхав до Києва і одразу влаштував сkандaл. ВІдео

Особистість Олега Винника викликає багато питань і домислів, оскільки близько року тому він практично безслідно зник. За офіційною версією, музикант серйозно хворий, тому він не з’являється на публіці. Зараз в мережі з’явилося відео, на якому, як повідомив автор Ростислав Калацинський, зображений співак Олег Винник. Кадри були записані в Києві, повідомляють Патріоти України.

Якщо придивитися, то чоловік на відео дійсно схожий на виконавця хіта “Ніно”. Подібності виражаються в статурі, зачісці, одязі. Він був у сонцезахисних окулярах, тому навіть коли повернувся обличчям до камери, розгледіти чи Винник це був – неможливо.

На кадрах Калацинського видно, що чоловік, схожий на Олега Винника, ходить і розмовляє по телефону. Він нервово озирався і поспіхом пішов, коли помітив, що його знімають.

“Схоже, що вчора Винник прибув до Києва і зустрівся зі своїм продюсером. Винник розмовляє по телефону, поправляє куртку. Він нервує, озирається навколо, а коли помітив, що його знімають на камеру, почав йти в інший бік”, — прокоментував відео Калацинський. Блогер уточнив, що ролик йому надав один з підписників.

Прокоментуйте:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *