Журналісти повідомили, що у село Республіка біля Маріуполя завітала “бавовна”, влучило у місцевий клуб

У село Республіка біля Маріуполя завітала “бавовна”, влучило у місцевий клуб, де базувались росіяни. На місце ураження виїхали понад 15 швидких, але це було марно. Щонайменше 50 окупантів стало “харошимі русскіми”.

Про це розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, маріупольці ненавидять загарбників та повідомляють про розташування росіян.

Росіяни не сховались від “бавовни”

Андрющенко зазначив, що останнім часом окупанти дедалі рідше збираються великими групами, бо бояться вибухів. Відтак, понад 50 вбитих загарбників – це джекпот.

“Бавовна” накрила окупантів у приміщенні місцевого клуба, де вони системно базувались. Радник міського голови Маріуполя каже, що вибух став несподіванкою для ворога.

Вони ніяк не можуть звикнути, що у Маріуполі дуже недружньо ставляться до окупації. Наші люди підказують, де ховаються росіяни. Цього разу вони не сховались, до них завітала “кара небесна”. Поїхало понад 15 швидких, але вже було запізно. Усіх швиденько повивозили у бік Донецька,
– повідомив він.

Посадовець додав, що російські пропагандисти одразу почали доводити, що не було ніяких авто швидкої допомоги. Маріупольці розповідали, що бачили швидкі, які виїхали на місце вибуху.

Вибухи у Маріуполі: останні новини

  • Зранку 13 травня в тимчасово окупованому Маріуполі чули щонайменше два потужних вибухи. За словами Петра Андрющенка, це сталося біля комбінату “Азовсталь”.
  • 4 травня маріупольці почули вибух. Відомо, що 4 окупанти підірвалися на міні в районі “Азовсталі”.
  • Андрющенко повідомляв, що росіяни щотижня зустрічають “бавовну” та гинуть через розмінування у місті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *