Жданов шоkував, шалений прорив…Всього за 48 годин! Бахмут у вогні-ЗСУ відбuлu все: нова лінія фронту.

В Бахмуті ситуація дуже важка. Крім того, інформація звідти зʼявляється з неофіційних джерел й відповідно не в повному обсязі підтверджена.

Про це в ефірі 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, ЗСУ змогли трошки відсунути росіян завдяки підходу резервів нашої артилерії.

Він акцентував, що ми відвоювали за 48 годин те, що вони відвойовували 1,5 місяця.

Там ситуація така, що вони постійно атакують. Постійно. Вдень по декілька хвиль атак на наші позиції, попри втрати,
– повідомив Олег Жданов.

“Там, до речі, навіть є проблема з тим, що вони не прибирають вбитих, а розтягують їх по ярах. Просто розчищаючи місце для наступної атаки”, – розповів військовий експерт.

Він додав, що знову ж таки з неофіційної інформації, там росіяни скоріш за все застосовуються або психотропні препарати, або допінгові препарати. Вони знімають у людини страх, відчуття болю, а також відчуття втоми.

“В такому випадку вони діють, як роботи, як зомбі. Поки йому голову не знесуть, то він може рухатися й виконувати якісь дії”, – додав Жданов.

На більшості ділянок фронту окупанти перейшли від наступу до оборони, що може пояснюватися поганою підготовкою мобілізованих.

Росія, ймовірно, посилила деякі свої підрозділи на захід від річки Дніпро мобілізованими. Однак це відбулося від надвзичайно низького рівня укомплектованості.

Має бути додано по 100 осіб до кожної роти. Про це йдеться у звіті розвідки від міністерства оборони Великої Британії.

“За останні шість тижнів відбувся чіткий перехід від сухопутного просування до довгострокової оборони на більшості ділянок лінії фронту в Україні”, – зазначили військові.

Це, ймовірно, повʼязано з тим, що сильно неукомплектовані та погано навчені росіяни здатні тільки до оборонних операцій.

Мобілізовані росіяни, наслухавшись “казочок” від своєї пропаганди летять на фронт, як вони думають, отримувати медалі. Однак після першої ж невдалої атаки вся мотивація зникає.

Таку думку 24 каналу озвучив військовослужбовець ЗСУ та політолог Кирило Сазонов. Раніше повідомлялось про те, як мобілізовані росіяни сміються над собою, бо не мають навіть автомата.

Сазонов розповів, що недолугі та п’яні росіяни приходять на фронт з величезною мотивацією. Зокрема, характерний приклад по Лисичанську, куди раз на тиждень вони присилають “свіже м’ясо”. Цей натовп у першу ж ніч іде в атаку.

Їм увесь час розповідають, що в місті не залишилось українських військових. Тому ви зараз швидко візьмете місто й отримаєте по медалі. Вони зазнають втрат до половини складу в першу ж ніч і тиждень сидять тихо,
– зазначив військовослужбовець ЗСУ.

Він додав, що їм розповідають про те, що всіх українців уже купили, ви зараз візьмете в одну руку пральну машину, в іншу унітаз, і все буде добре. Тому з таким настроєм вони і приходять.

За словами політолога, згодом вони трезвіють. Виявляється, що дехто вже поїхав додому в пакеті, дехто нікуди не побіг, бо ніг уже немає. Тож раптом виявляється не все так добре, як їм розповідали.

“Тому доходить до того, як розповідають наші хлопці, росіяни висовують руки з окопів під час обстрілів. Вони хочуть отримати поранення й вибути в тил. Вони здаються в полон, бо ніякої мотивації не мають ні зеки, ні мобілізовані”, – зауважив Сазонов.

Військовослужбовець ЗСУ продовжив, що ми знаємо за що воюємо. Це наша країна, наша домівка, нам нікуди тікати. А ось вони не розуміють, чому їх сюди прислали, за що вони мають померти або покалічитись, тому бойового духу й бажання воювати немає.

Це логічно, адже в армії завойовників бойовий дух є лише тоді, коли вона наступає і грабує.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *