“Дружив з Повалій 28 років”: Павло Зібров зізнався, чи спілкується з колегами, які зрадили Україну. Відео

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну розкрило суть багатьох артистів. Так само вважає й український співак Павло Зібров, який мав друзів і за сумісництвом колег у країні-агресорі. Однак, за його словами, з багатьма з них дружні відносини пішли на спад ще у 2014 році. Нині він не підтримує теплі стосунки з тими, хто проміняв свою батьківщину на гроші та славу.

Головний баритон країни у програмі “Як ти?”, ведучим якої є Григорій Решетник, прокоментував свій зв’язок з російськими артистами, які мають українське коріння.

Виконавець згадав і Тамару Гвердцителі, мати якої живе в Одесі. Зібров заявив – як тільки почалася війна, співачка поїхала до Грузії (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Крім того, Решетник згадав в інтерв’ю Ігоря Ліхуту та його дружину Таїсію Повалій. Павло не приховав, він дружив із їхньою родиною 28 років, але після 2014 року вирішив розірвати стосунки.

“Ми в один рік познайомилися з дружинами, і в один рік одружилися. Тісно спілкувалися. Після 2014 року стосунки пішли вниз. Ми зрозуміли, що вони там сидять, працюють на всіх концертах. Риторика не дуже про Україну. А 9 травня… Концерт з “Кремлівки” – у погонах усі генерали, полковники, і Тая виходить – “Рідна мати моя”. У мене сльози виступили й ком у горлі”, – розповів співак.

Зібров продовжив – йому соромно за поведінку його старих друзів і він більше не хоче називати їхні прізвища. Знаменитість ще раз згадав, що всіх зрадників потрібно позбавляти українських паспортів, щоб вони не могли їздити з концертами по світу.

“Російським артистам – Лепсу, Кіркорову, Баскову – скасували концерти по всьому світу. Вони нарешті сидять у себе в облозі. А у Повалій залишився паспорт України, яку вона ненавидить. Їздять собі до Відня, і куди завгодно!

Їх пропускають, дають квитки. І одразу стають “українцями”. Ось за це мені шкода. Якби у них ще паспорти забрати, щоб нічого їм не нагадувало про Україну, яка дала їм усе”, – зазначив селебріті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *