Військовuй з nередової до nолітuків які крадуть: Вu КРАДІТЬ покu ми зайняті, КРАДІТЬ, бо коли мu nовернемося, то ваші ручкu будуть… (ВІДЕО)

“Я своїм дітям кажу: вчіться будь ласка добре тому, що ми цю країну будемо відвойовувати. Я розумію, що моє життя закінчено в тому плані, якому я хотів би жити. Там… подорожі, все таке і безтурботне життя. Все, його не буде. На нашому віку поставлена задача спалити най Москву. Все ми будемо до скону робити все, щоб ця Москва згоріла на*ер.

Кажу дітям: ми цю війну виграєм! Ваша задача відбудовувати країну. Ми її відвоюємо! Ви її відбудуєте! Тому я розумію, що я роблю це не для себе а вже для своїх дітей і внуків, щоб хоча б вони побачили те життя, якого не побачив я.”, – каже військовий.

На запитання журналістки, чи може бути відбудова нечесною, воїн відповів: “Корупція? Дивіться, справа в тому, що зараз оці всі корупційні схеми… просто зараз трохи не до того. Зараз поки ми трохи зайняті, ви крадіть… ви крадіть поки ми зайняті… ми повернемося ручки п00брубуєmо.

Зараз по-перше реально не до них, а по-друге я дуже сумніваюсь, що зараз саме після повномасштабної війни, хлопці які повернуться… це вже не та війна, яка була раніше. Ну типу там 2014 рік… ну ок місиво, там ще частина 2015 – місиво. 2016-2017 – це вже була не така війна як зараз. Хлопці будуть зараз набагато зліші, і кількість їхня набагато більша, ніж була тоді. Ось тому я думаю, що нам спочатку треба перемогти ворога зовнішнього а тоді потихеньо починати пиити ворога внутрішнього. Тому, що там… Я можу прізвища називати під@р@с1в наших, чи не можу?… Умовний Тищенко з його схемами – получить пиди! Умовний депутатік, який купив будинок на пагорбах за 10 мільйонів – получить пи***ди! І особисто для мене війна триватиме навіть, якщо закінчиться війна з зовнішнім ворогом, вона буде для мене тривати дальше, поки я не побачу, що ми хочаб трохи очистили Україну від корупції.

Війна в країні а вони крадуть, у людей совісті немає! Тут на дрон збираєш, потієш… ремонт машини… в групі 4 машини, 2 зараз стало, тупо стоять, треба ремонтувати. Це якісь там нещасних 100 тис грн і ти думаєш де їх зібрати, хтось там 20 грн, хтось там 10 грн скине. Дивишся твоя дитина 20 грн перевела, ти щасливий! Sуk@ воно краде мільйонами, ну куда вже?!”, – відверто говорить воїн.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *