Вся Україна справді шокована … Ми тримали це в таємниці до останнього! Тепер вже можна сказати на всю країну: саме в цей момент важлива довіра громадян. Весь час, поки тривав перемовний процес, держава була у комунікації з родинами полонених…

Публікуємо звернення заступниці Міністра оборони України Ганни Маляр: “Повернення наших героїв з полону – це історія про довіру громадян до держави. Процес обмінів зазвичай засекречений і в такій ситуації дуже складно комунікувати з суспільством та вибудовувати довіру.

Весь час, поки тривав перемовний процес, держава була у комунікації з родинами полонених – відверто, наскільки це можливо у такій ситуації.

А от комунікувати з усім суспільством, з огляду на чутливість теми, можливо тільки на рівні меседжу – “триває перемовний процес, держава робить все можливе”. Адже будь-яке зайве слово може зірвати перемовини.

От саме в цей момент важлива довіра. Довіра, яку заслужила держава, бо бореться за кожного свого громадянина наполегливо і невпинно.

Довіра проявилась у терпеливому очікуванні, без публічних істерик та пустих звинувачень, у вірі в те, що держава своїх не кидає і докладає всіх зусиль, які тільки можливо заради їх повернення додому.

За сухими словами “перемовини тривають” стоїть титанічна робота. Адже РФ категорично не хотіла обмінювати “азовців” та збиралась влаштувати ганебне судилище наш нашими героями.

Ви знаєте, що на “азовцях” тримався російський міф про причини вторгнення. Втім, Україна змусила Російську Федерацію діяти згідно норм міжнародного права і передати наших військовополонених.

Обміном займались безпосередньо Президент, Єрмак та Буданов. І їм вдалось в чотири рази збільшити чисельність наших для обміну порівняно з тією цифрою про яку йшлося спочатку.

Крім того в роботі по обміну брали участь керівники МВС та СБУ. Тобто це системна, організована доволі тривала робота нашої держави. Результат надзвичаний для кожного українця. Бо це наші захисники і захисниці, наш спільний біль і наші спільні переживання.”

Ганна Маляр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *