“Встиг відновити військовий квиток 23 лютого”: актор Іваниця поділився, чому вирішив вирушити на фронт

Український актор і сценарист, ексучасник “Дизель шоу” Олег Іваниця з 24 лютого 2022 року поповнив лави ЗСУ, аби захищати Батьківщину від російських загарбників зі зброєю в руках. Втім, рішення піти на війну артист ухвалив ще раніше, оскільки практично не сумнівався, що Росія здійснить повномасштабне вторгнення.

Впевненість у тому, що РФ нападе, з’явилася у знаменитості ще в липні минулого року, після публікації сумнозвісної статті диктатора Володимира Путіна “про історичну єдність росіян та українців”. Про це Іваниця згадав в інтерв’ю виданню “Гордон”.

“Напередодні вторгнення я був у Києві, жив, працював і намагався відновити свій військовий квиток. Тому що розумів: на жаль, орки, швидше за все, підуть. Це відчуття виникло ще тоді, коли Путін написав статтю про один народ. Я зрозумів, що буде війна. На початку року я поставив питання відновлення військового квитка і встиг його зробити якраз 23 лютого”, – поділився актор.

А ось день самого вторгнення Іваниця проспав. Прокинувшись, він побачив у телефоні тисячі повідомлень з тим самим фатальним і страшним словом “почалося”. Усвідомивши, що Росія напала, актор швидко зібрався і без вагань вирушив до військкомату.

''Встиг відновити військовий квиток 23 лютого'': актор Іваниця поділився, чому вирішив вирушити на фронт

І хоча сам артист проти будь-якого прояву насильства, він переконаний: “коли на тебе нападають – вибору немає”.

“У мене після Нового року була цікава зустріч зі старим знайомим, і він каже: “Ну що, які плани на війну?” І я відповів, що не побоюсь і піду воювати. У цьому плані я собі поставив плюсик: як задумав – так і вчинив. На щастя”, – згадав Іваниця.

І як би не було важко на фронті, про своє рішення актор не шкодує.

''Встиг відновити військовий квиток 23 лютого'': актор Іваниця поділився, чому вирішив вирушити на фронт

“Я не так давно зрозумів, що нам усім шкодувати немає про що. Нас могли або захопити, до того ж майже всю Україну, або ми встояли б. Якби нас захопили, на захоплених територіях почалася б така партизанська війна, що орки почали б жорстко мстити мирному населенню. На жаль, це були б Ірпінь, Буча, але помножені на всю територію України, і плюс ми б стали частиною цього оркостану, на який Захід наклав би санкції. Нам абсолютно немає про що шкодувати, у нас усе склалося, напевно, найкраще, як тільки могло скластися. Ми мусимо щодня радіти. Тому я не шкодую, що пішов у ЗСУ“, – резюмував артист-військовий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *