Вже чули, що сталося вночі!? Ось тепер можна з упевненістю сказати, що росія остаточно втратила будь-які навіть примарні шанси бодай на якийсь успіх у цій війні.

Російська армія повністю декласована нашими хлопцями під Ізюмом. Російські солдати деморалізовані. Російське суспільство приголомшене, налякане та пригнічене.

Це результат 6 місяців війни. І іншого вже не буде. Все, що росія могла, вона показала, всі карти викладені на стіл. Жодних козирів, щоб різко змінити ситуацію на полі бою, в неї більше немає.

За таких розкладів вже можна з упевненістю сказати, що росія остаточно втратила будь-які навіть примарні шанси бодай на якийсь успіх у цій війні.

І справа не просто у втраті якихось територій чи якійсь тактичній поразці. Росія віддала нам щось набагато важливіше – стратегічну ініціативу. А це означає, що тепер ми будемо переважно наступати, а вони – переважно оборонятися та відступати.

Звичайно, вони ще можуть, зібравши всі сили, отримати невеличкі перемоги на якихось напрямках. Але загальний тренд війни це вже не змінить. Далі буде звільнення Херсонської та Запорізької областей, Донбасу і Криму.

Для того, щоб росіяни змогли оговтатися та переломити ситуацію їм потрібно набагато більше військ та надзвичайна мотивація і надвисокий моральний дух. Після ганебного побиття під Ізюмом в них більше не буде ні того, ні другого. А на мобілізацію путін не піде ніколи.

Єдине, чим росія може поки що нам відповісти – це терористичними обстрілами мирних міст, зриваючи злість від безсилля.

Але їм це вже не допоможе. Жодна сила вже не здатна зупинити Україну, час якої настав.

Черняєв Єгор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *