Аtака на Москву? БПЛА на зліт: залпи по всій РФ – п0мсtа України.Знести все

Україна може вражати глибокий тил на території Росії й здатна дістати до Москви. Саме для ураження військових об’єктів на території Росії Україна використовує безпілотники, в тому числі радянського виробництва

Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

За його словами, використання БПЛА для завдання ударів по об’єктах на лінії зіткнення не ефективне, а їх кількість обмежена.

Роман Світан пояснив, що БПЛА, який долетів до Калуги був радянського виробництва й зроблений у Харкові. Подібних апаратів було випущено близько 150 одиниць, але в Україні залишилось декілька десятків. Мовиться про БПЛА ТУ-141 “Стриж”.

Вони несуть дійсно фугасну авіабомбу 100-120 – це хороша п’ятитонна машина, яка ще й може вибухнути. Використовувати його по лінії фронту неефективно – його одразу ж зіб’ють,
– сказав Роман Світан.

Військовий експерт зазначив, що на лінії фронту зосереджена уся ППО Росії, а там, де сталась “бавовна” систем ППО не було.

“Чому “Стриж” може дійти й до Калуги, до Енгельса дійшов й до Рязані, саме через те, що у них немає ППО, все ППО на лінії фронту й “Стриж” точно буде збитий. Це великий сарай з крилами, 14-метрова машина, приблизно трохи менше МІГ-29, тобто він добре помітний”, – сказав Світан.

Він також розповів, що цей безпілотник неманевровний, а тому може бути збитий найближчою зенітною системою. Натомість по Росії він може вільно літати й завдавати ударів, куди потрібно.

FacebookTwitterEmailРесурс

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *