Арестович шокував – армія РФ вибухнула, не врятується ніхто! Екстрені

Арестович передбачив завершення війни в Україні до літа 2023 року. На його думку, мобілізовані російські резервісти не зможуть протистояти українській армії.

Війна з Росією триватиме не довше ніж до літа 2023 року, заявив радник Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв’ю німецькій газеті BILD. При цьому “є ймовірність, що вона закінчиться раптово, якщо щось станеться у Москві”. На думку Арестовича, Путін може надіслати багато військ для захисту окупованих територій, але це все “блеф”.

“Я думаю, Росія просто хоче покращити свою позицію на переговорах. Вони хочуть налякати нас і розпочати переговори”, – наголосив.

Арестович вважає, що резервісти не зможуть протистояти українській армії: “Вони погано екіпіровані, не мають ліків й озброєні іржавими рушницями. У них взагалі немає жодної підготовки. У них навіть немає поганої підготовки, у них просто немає ніякої підготовки. Це жахливо. Це як бій професійного боксера зі школярем”.

Радник офісу Зеленського вважає, що буде кілька хвиль перекидання мобілізованих в Україну.

“У першу хвилю, за моїми підрахунками, приїдуть 100 000, і я думаю, що багато хто з них помре”, – зазначив.

В інтерв’ю BILD Арестович також дав прогноз щодо подальшої стратегії Росії у війні проти України:

“Я не бачу виграшної стратегії для Путіна. Думаю, він міг би спробувати просунутися далі у районі Донецька, але це для нього неможливо. Він спробує захистити анексовану територію та погрожувати нам тактичною ядерною зброєю. Він міг би спровокувати переговори, використовуючи для цього Запорізьку АЕС. Він міг би робити такі речі, як підрив українських газопроводів”.

Протести проти мобілізації в Дагестан можуть стати стартом процесів, які згодом виллються в парад суверенітетів в РФ, а Дагестан стане “першою ластівкою”.

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов розповів у інтерв’ю Главреду, що в Дагестані хтось дуже добре керує протестом, навіть якщо судити чисто з організаційних питань.

“По-перше, там на перший план поставили жінок, і, якщо поліція почне бити жінок, дагестанці просто переріжуть і всю цю поліцію, і Росгвардію. Тому боротися з цим протестом дуже проблематично. По-друге, через Інтернет висуваються вимоги і ультиматуми владі, ставляться завдання перед протестувальниками і говорять їм, чим потрібно запасатися (зокрема, рекомендують запасатися шинами, щоб палити федеральну трасу, перекривати її, зупиняти залізницю і т.д.)”, – пояснив експерт.

Також він зазначив, що Кремль робить помилку за помилкою і за цим послідував сніжний ком.

“Адже поруч Чечня, у якої з Дагестаном величезні проблеми, тому що Кадиров відхопив нафтоносні райони Дагестану, переділив території за допомогою свого друга Путіна. Тому, природно, у Дагестану серйозні претензії до Чечні. А тут ще Кадиров виходить і оголошує: “а Чечню не стосуватиметься мобілізація – ми вже свій борг заплатили на 240%”. Хоча саме в Дагестані найбільше число загиблих на війні в Україні. Так хто тоді скільки заплатив?”,- зазначив Жданов.

Також експерт упевнений, що Рамзан Кадиров посприяє падінню путінського режиму.

За словами Жданова, Кадиров стане головним руйнівником Кремля. І руйнувати він його буде якраз такими заявами.

По-перше, зараз вбивається кіл між суб’єктами Федерації (чому чеченців не призивають, а дагестанців продовжують закликати?). По-друге, подивіться, з ким розмовляє Росія в Дагестані, кого викликала в Москву для вирішення питання – главу Дагестану, але не лідера громадської думки, не імама.

“Тобто в Москву викликали людину, яка знаходиться на чолі командно-адміністративної системи самого Дагестану, і в соцмережах дагестанці відразу ж написали: “Наш гауляйтер – зрадник”. Так що Дагестан – це “перша ластівка”, і далі буде більше”, – підсумував Жданов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *